درباره من

نام کامل من سید حمیدرضا و نام خانوادگی ام عظیمی است ! متولد سال ۱۳۶۴ در تهران. تا ۸ سالگی در میدان گلها سکونت داشتیم و بعدها به شهرک غرب نقل مکان کردیم و جز ۲ سال اول ابتدایی را در مجتمع آموزشی فجردانش در شهرک غرب گذراندم. در دوران تحصیل همواره دانش آموز و دانشجوی متوسطی بودم. در سال ۱۳۸۲ در رشتۀ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تولید صنعتی پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۷ همزمان با فارغ التحصیلی از دانشگاه امیرکبیر، در رشته مدیریت بازرگانی-بازاریابی دانشگاه شهید بهشتی مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدم.در سال ۱۳۹۱ نیز وارد دوره دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی شدم.

همواره علاقۀ زیادی به کسب و کار داشتم و روحیۀ استقلال طلبی در من قوی بوده است ! در همان ابتدای ۱۸ سالگی، تلاش نمودم تا در بورس اوراق بهادار تهران سرمایه های خرد را مدیریت کنم و مهارتی بیاموزم… به تدریج به سمت تجارت الکترونیک سوق پیدا کردم و در سال ۱۳۸۳ یکی از نخستین فروشگاه های اینترنتی ایران را احداث نمودم. از سایتهایی که آن زمان با من شروع به فعالیت نمودند، هیچ کدام اکنون فعال نیستند. اما فروشگاه نیک با دامین ۴ حرفی www.neek.ir هنوز پابرجا است. هر چند مشغله و فشار کارهای دیگر باعث شده است که این سایت رمق سالهای دهۀ ۸۰ را نداشته باشد، اما هیچ گاه اجازه ندادم که تعطیل شود. در سال ۱۳۸۷ با تجربه ای که از حوزۀ بازاریابی اینترنتی پیدا کرده بودم، سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت (www.myindustry.ir) را تاسیس نمودم، سایتی که امروز در میان سایتهای من پربیننده ترین و موفقترین است و پس از آن، سایتهای دیگری را نیز تاسیس نمودم که در رزومه ام می توانید مشاهده نمایید.

علاقۀ زیادم به بازاریابی اینترنتی، من را به عنوان یکی سخنرانان، مدرسان و مشاوران در این حوزه تبدیل نمود و تا کنون در دوره های MBA دانشگاه تهران، موسسه مشاوران، مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف و بسیاری از سمینارها و کنفرانسها در این زمینه کلاس و سخنرانی داشته ام.

سمینار کارآفرینی داشگاه صنعتی شریف
دکمه بازگشت به بالا